Na tejto stránke používame súbory cookies technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu stránky, jej zabezpečenie,prispôsobenie obsahu a reklám používateľom a analýzu návštevnosti a správania používateľov.

Ťažné zariadenia

Zľavnené produkty

Sledujte nás na Facebooku

Chladiarenské prívesné vozíky

S našimi profesionálnymi chladiarenskými prívesmi môžete dopraviť svoj tovar, ako sú čerstvé alebo mrazené potraviny a nápoje, na miesto určenia pri správnej teplote (0 ° C až + 10 ° C).

Zvoľte podkategóriu:
 • Nebrzdené chladiarenske prívesy do 750 kg

  V našej ponuke nájdete nebrzdené chladiarenské prívesy do 750 kg od výrobcu Vezeko s kolesami vedľa ložnej plochy. Prívesy sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a rôznych prevedeniach a používajú sa na prepravu čerstvých potravín a nápojov. Ak nemôžete nájsť ten správny chladiarenský príves z našej ponuky prívesov, môžete si tiež objednať príves podľa Vášho želania.

 • Brzdené chladiarenske prívesy do 1600 kg

  Tu nájdete brzdené chladiarenské prívesy do 1600 kg od výrobcu Vezeko s kolesami vedľa ložnej plochy. Prívesy sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a rôznych prevedeniach a používajú sa na prepravu čerstvých potravín a nápojov. Ak nemôžete nájsť ten správny chladiarenský príves z našej ponuky prívesov, môžete si tiež objednať príves podľa Vášho želania.

 • Brzdené chladiarenske prívesy do 2000 kg

  V našej ponuke nájdete brzdené chladiarenské prívesy do 2000 kg od výrobcu Vezeko s kolesami vedľa ložnej plochy. Prívesy sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a rôznych prevedeniach a používajú sa na prepravu čerstvých potravín a nápojov. Ak nemôžete nájsť ten správny chladiarenský príves z našej ponuky prívesov, môžete si tiež objednať príves podľa Vášho želania.

 • Brzdené chladiarenske prívesy do 2700 kg

  V našej ponuke nájdete brzdené chladiarenské prívesy do 2700 kg od výrobcu Vezeko s kolesami vedľa ložnej plochy. Prívesy sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a rôznych prevedeniach a používajú sa na prepravu čerstvých potravín a nápojov. Ak nemôžete nájsť ten správny chladiarenský príves z našej ponuky prívesov, môžete si tiež objednať príves podľa Vášho želania.

 • Brzdené chladiarenske prívesy do 3000 kg

  V našej ponuke nájdete brzdené chladiarenské prívesy do 3000 kg od výrobcu Vezeko s kolesami vedľa ložnej plochy. Prívesy sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a rôznych prevedeniach a používajú sa na prepravu čerstvých potravín a nápojov. Ak nemôžete nájsť ten správny chladiarenský príves z našej ponuky prívesov, môžete si tiež objednať príves podľa Vášho želania.

 • Brzdené chladiarenske prívesy do 3500 kg

  V našej ponuke nájdete brzdené chladiarenské prívesy do 3500 kg od výrobcu Vezeko s kolesami vedľa ložnej plochy. Prívesy sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a rôznych prevedeniach a používajú sa na prepravu čerstvých potravín a nápojov. Ak nemôžete nájsť ten správny chladiarenský príves z našej ponuky prívesov, môžete si tiež objednať príves podľa Vášho želania.