Na tejto stránke používame súbory cookies technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu stránky, jej zabezpečenie,prispôsobenie obsahu a reklám používateľom a analýzu návštevnosti a správania používateľov.

Ťažné zariadenia

Zľavnené produkty

Sledujte nás na Facebooku

Nosiče na bicykle

Naša ponuka nosičov na prepravu bicyklov je komplexná a zahŕňa nosiče bicyklov na ťažné zariadenienosiče bicyklov na strechu auta a nosiče bicyklov na zadné dvere. V ponuke nájdete overenú kvalitu od výrobcov THULE alebo YAKIMA, ale tiež cenovo dostupnejšie nosiče od výrobcov BOSAL-ORIS alebo BuzzRack, ktoré ponúkajú veľmi dobrý pomer výkon/ce...

 Viac

Naša ponuka nosičov na prepravu bicyklov je komplexná a zahŕňa nosiče bicyklov na ťažné zariadenienosiče bicyklov na strechu auta a nosiče bicyklov na zadné dvere. V ponuke nájdete overenú kvalitu od výrobcov THULE alebo YAKIMA, ale tiež cenovo dostupnejšie nosiče od výrobcov BOSAL-ORIS alebo BuzzRack, ktoré ponúkajú veľmi dobrý pomer výkon/cena. Pre menej náročných zákazníkov máme v ponuke tiež nosič bicyklov v kategórii "low cost" talianskej značky MENABO.

Zvoľte podkategóriu: