Vážime si vaše súkromie

Súbory cookie sa používajú na ukladanie nastavení a predvolieb, na štatistiku a analýzu používateľského správania, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a personalizáciu obsahu a reklám. Súhlas poskytujete spoločnosti AUTOCAR - Ťažné zariadenia, s.r.o.

Zásady ochrany súkromných údajov

Ťažné zariadenia

Zľavnené produkty

Karavaning

Chystáte sa do prírody kempovať alebo pod stan? Naše príslušenstvo vám určite spríjemní cestovanie a pobyt. Ponúkame široký sortiment campingového príslušensva, ako napríklad skladacie kreslá a stolíky, či iný druh kempingového nábytku. V sekcii nájdete tiež nosiče bicyklov pre karavany, čistiace prostriedky, príslušenstvo pre kuchynu, elektrick...

 Viac

Chystáte sa do prírody kempovať alebo pod stan? Naše príslušenstvo vám určite spríjemní cestovanie a pobyt. Ponúkame široký sortiment campingového príslušensva, ako napríklad skladacie kreslá a stolíky, či iný druh kempingového nábytku. V sekcii nájdete tiež nosiče bicyklov pre karavany, čistiace prostriedky, príslušenstvo pre kuchynu, elektrické zariadenia ako prepojovací kábel alebo adaptér, markízy a svoje využitie si nájdu aj doplnky.

Zvoľte podkategóriu:
 • Kempingový nábytok

  Nábytok pre caravany

 • Elektro

  Elektrické zariadenia pre karavany a karavaningové príslušenstvo.

 • Príslušenstvo pre kuchyňu

  Príslušenstvo pre kuchyňu vhodné na jednoduchý kemping.

 • Čistiace prostriedky do karavanov

  Čistiace prostriedky každého typu pre karavany.

 • Markízy

  Markízy a striešky pre karavany, príslušenstvo pre markízy a striešky

 • Nosiče na bicykle pre karavany

  V tejto kategórii nájdete nosiče na bicykle pre karavany - buď variantu s pripevnením dopredu na oje prívesu alebo na zadnú časť, a svoje miesto má aj príslušenstvo

 • Hygiena

  V tejto kategórii nájdete všetko ohľadne hygieny pri cestovaní s karavanom. Od prenosných spŕch až po príslušenstvo na čerpanie vody.

 • Doplnky pre caravaning

  Doplnky pre caravaning a dodatočné vybavenie, ktoré Vám zabezpečí pohodlie a jednoduchosť pri dovolenke.