Vážime si vaše súkromie

Súbory cookie sa používajú na ukladanie nastavení a predvolieb, na štatistiku a analýzu používateľského správania, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a personalizáciu obsahu a reklám. Súhlas poskytujete spoločnosti AUTOCAR - Ťažné zariadenia, s.r.o.

Zásady ochrany súkromných údajov

Ťažné zariadenia

Zľavnené produkty

Na ťažné zariadenie

Vybrať si môžete nosiče bicyklov na ťažné zariadenie od renomovaných výrobcov THULE a YAKIMA alebo cenovo dostupnejšie nosiče bicyklov od výrobcov BOSAL-ORIS a BuzzRack.

Zvoľte podkategóriu:
 • Nosiče na 2 bicykle

  Nosiče na bicykle pre 2 klasické alebo elektronické bicykle od výrobcov THULE, ORIS/BOSAL, YAKIMA a ďalších. Takmer všetky nosiče bicyklov majú funkciu sklopenia kufra, takže zadné dvere môžete otvoriť aj pri naložených bicykloch. 

 • Nosiče na E-bike

  V našej ponuke nájdete nosiče elektrobicyklov na ťažné zariadenie.

 • Nosiče na 3 bicykle

  Nosiče na bicykle pre 3 klasické alebo elektronické bicykle od výrobcov THULE, ORIS/BOSAL, YAKIMA a ďalších. Takmer všetky nosiče bicyklov majú funkciu sklopenia kufra, takže zadné dvere môžete otvoriť aj pri naložených bicykloch. 

 • Nosiče na 4 bicykle

  Nosiče na bicykle pre 4 klasické alebo elektronické bicykle od výrobcov THULE, ORIS/BOSAL, YAKIMA a ďalších. Takmer všetky nosiče bicyklov majú funkciu sklopenia kufra, takže zadné dvere môžete otvoriť aj pri naložených bicykloch. 

 • Príslušenstvo k nosičom

  Príslušenstvo k nosičom bicyklov pre ťažné zariadenie od výrobcov Thule alebo Yakima. V tejto kategórii nájdete pomôcky pre bezpečnú a pohodlnú prepravu Vašich bicyklov.