Na tejto stránke používame súbory cookies technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu stránky, jej zabezpečenie,prispôsobenie obsahu a reklám používateľom a analýzu návštevnosti a správania používateľov.

Ťažné zariadenia

Sledujte nás na Facebooku

Na ťažné zariadenie

 Viac

Zvoľte podkategóriu:
 • Nosiče na 2 bicykle

  Nosiče na bicykle pre 2 klasické alebo elektronické bicykle od výrobcov THULE, ORIS/BOSAL, YAKIMA a ďalších. Takmer všetky nosiče bicyklov majú funkciu sklopenia kufra, takže zadné dvere môžete otvoriť aj pri naložených bicykloch. 

 • Nosiče na E-bike

  V našej ponuke nájdete nosiče elektrobicyklov na ťažné zariadenie.

 • Nosiče na 3 bicykle

  Nosiče na bicykle pre 3 klasické alebo elektronické bicykle od výrobcov THULE, ORIS/BOSAL, YAKIMA a ďalších. Takmer všetky nosiče bicyklov majú funkciu sklopenia kufra, takže zadné dvere môžete otvoriť aj pri naložených bicykloch. 

 • Nosiče na 4 bicykle

  Nosiče na bicykle pre 4 klasické alebo elektronické bicykle od výrobcov THULE, ORIS/BOSAL, YAKIMA a ďalších. Takmer všetky nosiče bicyklov majú funkciu sklopenia kufra, takže zadné dvere môžete otvoriť aj pri naložených bicykloch. 

 • Príslušenstvo k nosičom

  Príslušenstvo k nosičom bicyklov pre ťažné zariadenie od výrobcov Thule alebo Yakima. V tejto kategórii nájdete pomôcky pre bezpečnú a pohodlnú prepravu Vašich bicyklov.