Vážime si vaše súkromie

Súbory cookie sa používajú na ukladanie nastavení a predvolieb, na štatistiku a analýzu používateľského správania, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a personalizáciu obsahu a reklám. Súhlas poskytujete spoločnosti AUTOCAR - Ťažné zariadenia, s.r.o.

Zásady ochrany súkromných údajov

Nosiče na 2 bicykle

Nosiče na bicykle pre 2 klasické alebo elektronické bicykle od výrobcov THULE, ORIS/BOSAL, YAKIMA a ďalších. Takmer všetky nosiče bicyklov majú funkciu sklopenia kufra, takže zadné dvere môžete otvoriť aj pri naložených bicykloch. 

Počet produktov: 10

Zobrazuje sa 1-10 z 10 položiek

AGURI Active E-bike 2

Cena 490,00 € s DPH

Platforma, ktorá bola navrhnutá s ohľadom na používateľov elektrických bicyklov. Zvýšený rozstup osi bicykla, zväčšená vzdialenosť medzi bicyklami a široký žliabok pre kolesá sú hlavné vlastnosti, ktoré odlišujú túto platformu od iných modelov Aguri

  • -100,00 €

Nosič bicyklov THULE Epos - 2 bicykle

Základná cena 1 099,00 € Cena 999,00 € s DPH

Nosič bicyklov Thule Epos je vhodný pre všetky typy bicyklov a jeho použitie je rýchle, jednoduché a pohodlné – vďaka inovatívnemu teleskopickému systému uchytenia bicyklov vyžaduje minimálnu námahu. Ramená na upevnenie kolies umožňujú jednoducho pripevniť koleso za ktorúkoľvek časť rámu alebo zadné koleso, čo vám poskytuje mnoho možností upevnenia. Môžete naložiť a vyložiť až dve kolesá v ľubovoľnom poradí – podporované sú všetky typy rámov a geometrií, vrátane elektrobicyklov, horských bicyklov, gravelových bicyklov a bicyklov s blatníkmi a nosičmi.

THULE VeloCompact 924

Cena 539,00 € s DPH

THULE VeloCompact 924 je najkompaktnejší a najľahší nosič Thule pre prepravu bicyklov vhodný pre každodenné použitie. Dokáže prepraviť 2 bicykle.

THULE VeloSpace XT 938

Cena 669,00 € s DPH

Nosič bicyklov THULE VeloSpace XT 938 je univerzálny nosič pre všetky typy bicyklov - od elektrobicyklov a fatbikov po malé detské bicykle.

THULE EasyFold XT 933

Cena 769,00 € s DPH

THULE EasyFold XT je plne skladací, kompaktný a ľahko použiteľný nosič bicyklov pre montáž na ťažné zariadenie. Pre všetky typy bicyklov.

Nosič bicyklov Yakima JustClick T2

Cena 599,00 € s DPH

Yakima T2 predstavuje unikátny nosič bicyklov na ťažné zariadenie s unikátnym montážnym systémom "Just Click". Revolučný systém montáže nosiča bez použitia náradia. Stačí len nasadiť, sklopiť a je pripravený slúžiť - proste iba "klik". Vďaka bezpečnostným prvkom máte istotu správneho upnutia.

Buzz Rack E-Scorpion

Cena 499,00 € s DPH

Nosič bicyklov Buzz Rack E-Scorpion je novinkou v sortimente od výrobcu Buzz Rack. Tento nosič je určený špeciálne pre prevoz E-bikov. Dostanete produkt s množstvom funkcií, za veľmi priaznivú cenu. Nosič je možné namontovať na všetky typy homologizovaných ťažných zariadení a je určený na prepravu 1 - 2 bicyklov.

Zobrazuje sa 1-10 z 10 položiek