Vážime si vaše súkromie

Súbory cookie sa používajú na ukladanie nastavení a predvolieb, na štatistiku a analýzu používateľského správania, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a personalizáciu obsahu a reklám. Súhlas poskytujete spoločnosti AUTOCAR - Ťažné zariadenia, s.r.o.

Zásady ochrany súkromných údajov

Nosiče na 2 bicykle

Nosiče na bicykle pre 2 klasické alebo elektronické bicykle od výrobcov THULE, ORIS/BOSAL, YAKIMA a ďalších. Takmer všetky nosiče bicyklov majú funkciu sklopenia kufra, takže zadné dvere môžete otvoriť aj pri naložených bicykloch. 

Počet produktov: 7

Zobrazuje sa 1-7 z 7 položiek

Aktívne filtre

THULE VeloCompact 924

Cena 579,00 €

THULE VeloCompact 924 je najkompaktnejší a najľahší nosič Thule pre prepravu bicyklov vhodný pre každodenné použitie. Dokáže prepraviť 2 bicykle.

THULE VeloSpace XT 938

Cena 699,00 €

Nosič bicyklov THULE VeloSpace XT 938 je univerzálny nosič pre všetky typy bicyklov - od elektrobicyklov a fatbikov po malé detské bicykle.

THULE EasyFold XT 933

Cena 799,00 €

THULE EasyFold XT je plne skladací, kompaktný a ľahko použiteľný nosič bicyklov pre montáž na ťažné zariadenie. Pre všetky typy bicyklov.

Nosič bicyklov Yakima...

Cena 659,00 €

Yakima T2 predstavuje unikátny nosič bicyklov na ťažné zariadenie s unikátnym montážnym systémom "Just Click". Revolučný systém montáže nosiča bez použitia náradia. Stačí len nasadiť, sklopiť a je pripravený slúžiť - proste iba "klik". Vďaka bezpečnostným prvkom máte istotu správneho upnutia.

Buzz Rack E-Scorpion (E-Bike)

Cena 479,00 €

Nosič bicyklov Buzz Rack E-Scorpion je novinkou v sortimente od výrobcu Buzz Rack. Tento nosič je určený špeciálne pre prevoz E-bikov. Dostanete produkt s množstvom funkcií, za veľmi priaznivú cenu. Nosič je možné namontovať na všetky typy homologizovaných ťažných zariadení a je určený na prepravu 1 - 2 bicyklov.

THULE EuroRide 940

Cena 419,00 €

Praktický nosič pre prepravu bicyklov od svetového výrobcu Thule, ktorý spĺňa všetky základné požiadavky. Pasuje na všetky typy homologizovaných ťažných zariadení.

BOSAL Comfort Pro II

Cena 450,00 €

Elegantne jednoduchý, spoľahlivý, skladací nosič bicyklov, elektrobicyklov, ktorý hravo zvládne odviezť aj kolobežku.

+ DARČEK ZADARMO: Cyklistická podsedlová taška.

127863.jpg?time=1658834459305

Zobrazuje sa 1-7 z 7 položiek