Vážime si vaše súkromie

Súbory cookie sa používajú na ukladanie nastavení a predvolieb, na štatistiku a analýzu používateľského správania, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a personalizáciu obsahu a reklám. Súhlas poskytujete spoločnosti AUTOCAR - Ťažné zariadenia, s.r.o.

Zásady ochrany súkromných údajov

Príslušenstvo k nosičom

Príslušenstvo k nosičom bicyklov pre ťažné zariadenie od výrobcov Thule alebo Yakima. V tejto kategórii nájdete pomôcky pre bezpečnú a pohodlnú prepravu Vašich bicyklov.

Počet produktov: 25

Zobrazuje sa 1-20 z 25 položiek

THULE EasyFold XT Carrying Bag

Cena 45,00 € s DPH

THULE EasyFold XT Carrying Bag je praktická taška, ktorá pri prenášaní a ukladaní nosiča bicyklov Thule EasyFold XT chráni vás aj vaše auto pred ušpinením. Pre nosič bicyklov Thule EasyFold na prevoz 2 bicyklov.

THULE EasyFold XT Carrying Bag

Cena 49,00 € s DPH

THULE EasyFold XT Carrying Bag je praktická taška, ktorá pri prenášaní a ukladaní nosiča bicyklov Thule EasyFold XT chráni vás aj vaše auto pred ušpinením. Pre nosič bicyklov Thule EasyFold na prevoz 3 bicyklov.

Ochranný obal k nosičom Yakima T2 a T3

Cena 35,00 € s DPH

Praktický obal, ktorý ochráni nosič bicyklov Yakima / YAKIMA T2 a T3 pred poškriabaním. Obal má v hornej čast zatvárací otvor, vďaka ktorému môžete cyklonosič pohodlne prenášať aj v obale.

Zobrazuje sa 1-20 z 25 položiek