Ťažné zariadenia

Zľavnené produkty

Valníkové prívesné vozíky s kolesami vedľa ložnej plochy

Valníkové prívesné vozíky rôznych hmotností s kolesami vedľa ložnej plochy.

Zvoľte podkategóriu:
 • Prívesné vozíky do 750kg

  V ponuke máme široký sortiment prívesných vozíkov s celkovou hmotnosťou do 750 kg – univerzálne prívesné vozíky na prepravu rôzneho tovaru,  sklopné valníkové prívesné vozíky so zváraným rámom a  odnímatelnými bočnicami, jednonápravové nákladné sklopné (na oji) valníkové vozíky, dvojnápravové nákladné valníkové vozíky na všestranné použitie s kolesami uloženými vedľa ložnej plochy, univerzálny prepravník, prívesné a valníkové prívesné vozíky s uložením kolies pod ložnou plochou, jednoosý nebrzdený nákladný príves s kolesami vedľa ložnej plochy, valníkový prívesný vozík a sklopný prívesný vozík s drevenými bočnicami a iné.

 • Brzdené prívesné vozíky do 1,8t

  Široký sortiment prívesných vozíkov do 1800kg – jednonápravové nákladné valníkové vozíky na všestranné použitie s kolesami uloženými vedľa ložnej plochy, dvojnápravové nákladné valníkové vozíky na všestranné použitie s kolesami uloženými vedľa ložnej plochy, valníkové prívesné vozíky s kolesami uloženými vedľa ložnej plochy.

 • Brzdené prívesné vozíky do 2t

  Široký sortiment prívesných vozíkov do 2t – jednonápravové nákladné valníkové vozíky na všestranné použitie s kolesami uloženými vedľa ložnej plochy, dvojnápravové nákladné valníkové vozíky na všestranné použitie s kolesami uloženými vedľa ložnej plochy.

 • Brzdené prívesné vozíky do 2,7t

  Široký sortiment prívesných vozíkov do 2,7t – jednonápravové nákladné valníkové vozíky na všestranné použitie s kolesami uloženými vedľa ložnej plochy, dvojnápravové nákladné valníkové vozíky na všestranné použitie s kolesami uloženými vedľa ložnej plochy.

 • Brzdené prívesné vozíky do 3t

  Široký sortiment prívesných vozíkov do 3t – jednonápravové nákladné valníkové vozíky na všestranné použitie s kolesami uloženými vedľa ložnej plochy, dvojnápravové nákladné valníkové vozíky na všestranné použitie s kolesami uloženými vedľa ložnej plochy.

 • Brzdené prívesné vozíky do 3,5t

  Široký sortiment prívesných vozíkov do 3,5t – jednonápravové nákladné valníkové vozíky na všestranné použitie s kolesami uloženými vedľa ložnej plochy, dvojnápravové nákladné valníkové vozíky na všestranné použitie s kolesami uloženými vedľa ložnej plochy.