Na tejto stránke používame súbory cookies technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu stránky, jej zabezpečenie,prispôsobenie obsahu a reklám používateľom a analýzu návštevnosti a správania používateľov.

Ťažné zariadenia

Zľavnené produkty

Sledujte nás na Facebooku

Autoprepravníky

Na prepravu áut ponúkame špeciálne prívesy - autoprepravníky. Dvojnápravové nákladné vozíky na prepravu automobilov s kolesami uloženými pod ložnou plochou do 3500kg a vedľa ložnej plochy do 3000kg.

Zvoľte podkategóriu:
 • Autoprepravníky do 1,8t

  Autoprepravníky s celkovou hmotnosťou do 1,8t s kolesami vedľa ložnej plochy alebo pod ložnou plochou. Ponúkame rôzne prívesy od výrobcov AUTOCAR a Wiola alebo Vezeko.

 • Autoprepravníky od 2t do 2,7t

  Autoprepravníky s celkovou hmotnosťou do 2,7t s kolesami vedľa ložnej plochy alebo pod ložnou plochou. Ponúkame rôzne prívesy od výrobcov AUTOCAR a Wiola alebo Vezeko.

 • Autoprepravníky do 3t

  Autoprepravníky s celkovou hmotnosťou do 3t s kolesami vedľa ložnej plochy alebo pod ložnou plochou. Ponúkame rôzne prívesy od výrobcov AUTOCAR a Wiola alebo Vezeko.

 • Autoprepravníky do 3,5t

  Autoprepravníky s celkovou hmotnosťou do 3t s kolesami vedľa ložnej plochy alebo pod ložnou plochou. Ponúkame rôzne prívesy od výrobcov AUTOCAR, Boro, Wiola alebo Vezeko.