Vážime si vaše súkromie

Súbory cookie sa používajú na ukladanie nastavení a predvolieb, na štatistiku a analýzu používateľského správania, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a personalizáciu obsahu a reklám. Súhlas poskytujete spoločnosti AUTOCAR - Ťažné zariadenia, s.r.o.

Zásady ochrany súkromných údajov

Blog autocar

Na našom blogu nájdete články o všetkom, čo sa týka ťažných zariadení, prívesných vozíkov a prepravníkov, nosičov bicyklov, strešných nosičov a strešných boxov a nášho ďalšieho sortimentu.

AJ V JÚLI ROZDÁVAME VAŠE OBĽÚBENÉ ZĽAVOVÉ POUKÁŽKY

AJ V JÚLI ROZDÁVAME VAŠE OBĽÚBENÉ ZĽAVOVÉ POUKÁŽKY

AKO ZÍSKAŤ ZĽAVOVÚ POUKÁŽKU?

1. Nakúpte na našich predajniach alebo v eshope v mesiaci júl aspoň za 100€ .

2. Získajte 10% zľavovú poukážku na váš ďalší nákup.

3. Uplatnite si poukážku do 31.8.2024 pri ďalšom nákupe a ušetrite!

Poukážka je prenosná, stačí sa ňou preukázať na predajni. Môžete ju využiť na nákup akéhokoľvek tovaru okrem už zľavnených produktov a prívesných vozíkov.

Môžete ju využiť napríklad na kúpu:

Kompletné pravidlá získania a uplatnenia zľavových poukážok

1. Montujte ťažné alebo nakúpte od 1.7. do 31.7. 2024 (či už v predajni alebo na slovenskom e-shope) v minimálnej hodnote 100 € a získavate 1 ZĽAVOVÚ POUKÁŽKU na zľavu 10%, ktorú môžete použiť na ďalší nákup.

2. Platnosť poukážky si overte na zadnej strane poukážky. Po tomto termíne uvedenom na poukážke ich nie je možné použiť pre uplatnenie zľavy z nákupu.

3. Na každý nákup môžete použiť len jednu poukážku. Zo sumy nákupu Vám po predložení poukážky na pokladni automaticky odpočítame 10%.

4. Pokiaľ máte viac kusov poukážok, suma zľavy sa nenásobí ani nekumuluje. Na 1 nákup si môžete uplatniť vždy len 1 zľavovú poukážku so zľavou v hodnote 10%.

5. Zľavové poukážky je možné uplatniť LEN v našich kamenných predajniach, nie na online nákup.

6. Poukážky nie je možné uplatniť na už zľavnené produkty, ani na nákup prívesných vozíkov (na žiadny typ prívesných vozíkov - teda ani na obytné prívesy), ani na prácu - napríklad pri montáži ťažných zariadení.

7. Poukážky sú prenosné, zľava bude uplatnená zákazníkovi/zákazníčke, ktorá ju predloží na predajni.

8. Po uplatnení zľavy poukážku nechávate na predajni Autocar.

9. Zľavy platia len pre maloobchodný predaj.

10. Zľava sa dá uplatniť len na tovar, nie na služby (Napr. pri montáži ťažného zariadenia Vám bude uplatnená zľava 10% na ťažné zariadenie a elektroinštaláciu. Ale neuplatní sa na cenu práce - montáže.)


Modelový príklad:

Kúpite si u nás ťažné zariadenie aj s montážou v hodnote 280 €. Dostanete 1 kus zľavovej poukážky, ktorú si viete uplatniť na ďalší nákup. V rámci ďalšieho nákupu si vyberiete napríklad strešný box v hodnote 450 €. Na tento si uplatníte zľavovú poukážku na pokladni predajne a odčítame Vám 10% z ceny vybraného tovaru (pokiaľ spĺňa podmienky uvedené vyššie v pravidlách). Strešný box Vás teda po zľave bude stáť 405 €.

Modelový príklad 2:

Cez eshop www.autocar.sk si u nás objednáte nosič bicyklov v hodnote 389€. Spolu s nosičom Vám v balíku príde aj zľavová poukážka. Tú viete použiť napríklad na kúpu strešných nosičov v hodnote 250€. Pozor - nákup však musí byť uskutočnený na 1 z našich kamenných predajní, kde predložíte poukážku.

*Ceny tovarov v rámci modelového príkladu sú vymyslené a nie sú stanovené podľa nijakého konkrétneho tovaru.

Zmena pravidiel uplatnenia poukážok zo strany Autocar - Ťažné zariadenia s. r. o. vyhradená.