Vážime si vaše súkromie

Súbory cookie sa používajú na ukladanie nastavení a predvolieb, na štatistiku a analýzu používateľského správania, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a personalizáciu obsahu a reklám. Súhlas poskytujete spoločnosti AUTOCAR - Ťažné zariadenia, s.r.o.

Zásady ochrany súkromných údajov

Multifunkčné športové cyklovozíky

Počet produktov: 13

Zobrazuje sa 1-13 z 13 položiek

Cyklovozík THULE Chariot Lite - Agave

Cena 900,00 € s DPH

Jednoduché použitie, ľahká preprava. Thule Chariot Lite je športový, praktický kočík pre každodenný život a tiež multifunkčný športový cyklovozík, vďaka ktorému si môžete veľa aktivít užiť aj so svojím dieťaťom. Zahŕňa súpravu Standard - sada pre cyklistiku a kočiar.

Cyklovozík THULE Chariot Cross - Majolica Blue

Cena 1 080,00 € s DPH

Špičkový detský vozík za bicykel a kočík pre beh a prechádzky od svetoznámeho výrobcu THULE, ktorý charakterizuje skvelý výkon, pohodlie a štýl pre športovcov aj ich deti. Základná verzia obsahuje sadu pre jazdu na bicykli a prechádzky.

Cyklovozík Thule Chariot Sport - Yellow

Cena 1 350,00 € s DPH

Špičkový vozík za bicykel a kočík pre beh a prechádzky od svetoznámeho výrobcu THULE, ktorý charakterizuje skvelý výkon, pohodlie a štýl pre športovcov aj ich deti. Základná verzia cyklovozíka obsahuje sadu pre jazdu na bicykli, prechádzky.

Cyklovozík THULE Chariot Sport - Midnight Black

Cena 1 350,00 € s DPH

Špičkový vozík a kočík pre beh a prechádzky od svetoznámeho výrobcu THULE, ktorý charakterizuje skvelý výkon, pohodlie a štýl pre športovcov aj ich deti. Základná verzia obsahuje sadu pre jazdu na bicykli, prechádzky.

Cyklovozík THULE Chariot Sport 2 - Midnight Black

Cena 1 500,00 € s DPH

Špičkový detský vozík za bicykel a kočík pre beh a prechádzky od svetoznámeho výrobcu THULE, ktorý charakterizuje skvelý výkon, pohodlie a štýl pre športovcov aj ich deti. Základná verzia obsahuje sadu pre jazdu na bicykli a prechádzky.

  • -5%

Thule Footmuff Sport - fusak

Základná cena 135,00 € Cena 128,25 € s DPH

Športový zateplený fusak, ktorý udrží vaše dieťa v teple a pohodlí za chladnejších dní.

Zobrazuje sa 1-13 z 13 položiek