Vážime si vaše súkromie

Súbory cookie sa používajú na ukladanie nastavení a predvolieb, na štatistiku a analýzu používateľského správania, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a personalizáciu obsahu a reklám. Súhlas poskytujete spoločnosti AUTOCAR - Ťažné zariadenia, s.r.o.

Zásady ochrany súkromných údajov

Blog autocar

Na našom blogu nájdete články o všetkom, čo sa týka ťažných zariadení, prívesných vozíkov a prepravníkov, nosičov bicyklov, strešných nosičov a strešných boxov a nášho ďalšieho sortimentu.

Categories : Téma: Nosiče a boxy
Nosič pre bicykle s atypickým rámom, alebo tzv. Fat Bike

Nosič pre bicykle s atypickým rámom, alebo tzv. Fat Bike

Zakúpili ste si bicykel s drahým karbónovým rámom alebo máte neštandardne tvarovaný rám a momentálne riešite ako prepravovať bicykel bez jeho poškodenia?

Našťastie firmy Yakima i Thule sa postarali o to, aby ste svoj bicykel prepravili bez problémov.

Predstavujeme Vám strešné nosiče bicyklov:

Ide o nosiče, ktoré sú kompatibilné s akýmkoľvek strešným nosičom a prepravia všetky tipy bicyklov.

Yakima FrontLoader, rovnako aj THULE UpRide 599 obopínajú predné koleso a tým je chránený neraz veľmi drahý rám bicykla.

Zadné koleso sa upína pomocou rýchloupínacej svorky. Daný úchyt na zadné koleso je pohyblivý a teda bez problémov viete upnúť aj detský bicykel.

Opatrenie proti krádeži pri nosiči Yakima FrontLoader je riešené pomocou bezpečnostného lanka, ktorý viete upnúť o hociktorú časť bicykla a uzamknút cez zámok. Bicykel je možné uzamknúť rovnako aj k nosiču THULE UpRide 599.

Oba strešné nosiče bicyklov sú certifikované (TÜV) a splňajú všetky bezpečnostné požiadavky (CITY CRASH TEST).