Na tejto stránke používame súbory cookies technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu stránky, jej zabezpečenie,prispôsobenie obsahu a reklám používateľom a analýzu návštevnosti a správania používateľov.

Ťažné zariadenia

Zľavnené produkty

Sledujte nás na Facebooku

AUTOCAR odmeňuje zákazníkov: Nakúpte teraz ešte výhodnejšie!

Zverejnené : 2020-05-25 14:02:12
Kategórie : Nosiče a boxy , Ťažné zariadenia

Od júna štartujeme s odmeňovaním zákazníkov a to prostredníctvom zľavových poukážok. Ak nakúpite vybraný tovar na našich kamenných predajniach, získate poukážku na ďalší nákup, ktorú môžete využiť vy alebo darovať známému. Produkty, na ktoré sa vzťahuje vydanie poukážky na zľavu, budeme aj spolu s hodnotou poukážok obmieňať. Sledujte náš web alebo Facebookovú stránku.

Akcia počas júna a júla

Každého zákazníka, ktorý si zakúpi ťažné zariadenie s elektroinštaláciou alebo nosič bicyklov na ťažné zariadenie v našich kamenných prevádzkach počas júna a júla odmeníme zľavovou poukážkou v hodnote 5 Eur nasledovne:

Produkt

Odmena

Ťažné zariadenie 

Poukážka na zľavu vo výške 5 Eur z každých 100 Eur nákupu

Nosiče na bicykle na ťažné zariadenie

Poukážka na zľavu vo výške 5 Eur z každých 100 Eur nákupu

Príklad v praxi

Zakúpite si ťažné zariadenie spolu s elektroinštaláciou v hodnote napríklad 250 Eur. Zamestnanec Autocaru Vám v tomto prípade odovzdá 2 ks poukážok v celkovej hodnote 10 Eur, ktoré môžete využiť na ďalší nákup.

Neskôr sa rozhodnete zakúpiť napríklad aj prívesný vozík, ktorý si vyberiete na našom webe. Prídete na kamennú predajňu, uplatníte si poukážku pri nákupe a z ceny vozíka sa Vám odráta suma 10 Eur.

Podmienky pre uplatnenie zľavových poukážok

Za každý nákup v hodnote 100 Eur s DPH Vám pracovník Autocaru odovzdá zľavovú poukážku v hodnote 5 Eur, ktorú je možné využiť na ďalší nákup najskôr 24 hodín po vydaní poukážky na zľavu.

Všetky podmienky pre uplatnenie zľavovej poukážky nájdete na webe www.taznezariadenia.sk.