Na tejto stránke používame súbory cookies technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu stránky, jej zabezpečenie,prispôsobenie obsahu a reklám používateľom a analýzu návštevnosti a správania používateľov.

Ťažné zariadenia

Zľavnené produkty

Sledujte nás na Facebooku

Nosiče lyží

Preprava lyží a snowboardov si vyžaduje taktiež kvalitné nosiče hlavne z hľadiska bezpečnosti - aby sa lyže či už pri vyššej rýchlosti alebo prudkom brzdení z nosičov neuvoľnili. Naša ponuka zahŕňa riešenia od svetových producentov ako sú THULE a YAKIMA, ktorých nosiče garantujú naozaj vysokú kvalitu strešných nosičov lyží, ale taktiež aj cenovo...

 Viac

Preprava lyží a snowboardov si vyžaduje taktiež kvalitné nosiče hlavne z hľadiska bezpečnosti - aby sa lyže či už pri vyššej rýchlosti alebo prudkom brzdení z nosičov neuvoľnili. Naša ponuka zahŕňa riešenia od svetových producentov ako sú THULE a YAKIMA, ktorých nosiče garantujú naozaj vysokú kvalitu strešných nosičov lyží, ale taktiež aj cenovo dostupnejšie modely poľskej značky TAURUS, ktoré ponúkajú dobrý pomer v rámci porovnania výkon/cena. Ponuku dopĺňa nosič lyží od francúzskeho producenta BuzzRack na ťažné zariadenie automobilu, ktorý v porovnaní s nosičom lyží na streche auta ponúka lepšiu manipuláciu, keďže lyže netreba dvíhať nad hlavu pri vykladaní na strechu auta.

 

Zvoľte podkategóriu: