Na tejto stránke používame súbory cookies technológie pre správne fungovanie a zlepšenie chodu stránky, jej zabezpečenie,prispôsobenie obsahu a reklám používateľom a analýzu návštevnosti a správania používateľov.

Ťažné zariadenia

Sledujte nás na Facebooku

Strešné boxy

Ponuka strešných boxov obsahuje overenú svetovú kvalitu od spoločnosti THULE, ale aj cenovo dostupnejšie strešné boxy slovenskej produkcie Northline, ktoré sa však svojim dizajnom, spracovaním a tiež použitým materiálom výrazne približujú práve svetovej špičke od spoločnosti THULE. Pre menej náročných zákazníkov máme v ponuke tiež strešné boxy p...

 Viac

Ponuka strešných boxov obsahuje overenú svetovú kvalitu od spoločnosti THULE, ale aj cenovo dostupnejšie strešné boxy slovenskej produkcie Northline, ktoré sa však svojim dizajnom, spracovaním a tiež použitým materiálom výrazne približujú práve svetovej špičke od spoločnosti THULE. Pre menej náročných zákazníkov máme v ponuke tiež strešné boxy poľskej značky TAURUS, ktoré v rámci svojej cenovej kategórie ponúkajú tiež dobrý užívateľský komfort.

Zvoľte podkategóriu:
 • Podľa dĺžky

  Strešné boxy rôznych značiek, ako sú THULE, Northline, Taurus a ďalšie, zoradené podľa dĺžky. Či už potrebujete prepravovať lyže, snowboardy alebo batožinu, nájdete u nás ten správny strešný box.

 • Podľa značky

  Strešné boxy rôznych značiek, ako sú THULE, Northline, Taurus a ďalšie, zoradené podľa značky. Či už potrebujete prepravovať lyže, snowboardy alebo batožinu, nájdete u nás ten správny strešný box.

 • Boxy na platformy

  produkt20.png

 • Doplnky pre Boxy

  Doplnky pre Strešné boxy