Vážime si vaše súkromie

Súbory cookie sa používajú na ukladanie nastavení a predvolieb, na štatistiku a analýzu používateľského správania, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a personalizáciu obsahu a reklám. Súhlas poskytujete spoločnosti AUTOCAR - Ťažné zariadenia, s.r.o.

Zásady ochrany súkromných údajov

Elektroinštalácia so sedempólovou zásuvkou

Chceli by ste si objednať, prípadne dať namontovať ťažné zariadenie pre vozidlo Doplnky a náhradné diely pre ťažné zariadenia Elektroinštalácie Univerzálne elektroinštalácie pre ťažné zariadenia Elektroinštalácia so sedempólovou zásuvkou? U nás nájdete jedine kvalitné ťažné zariadenia od popredných výrobcov ako napríklad AUTO-HAK, Bosal, GDW a Westfalia. Na výber máte pevné (skrutkové) ťažné zariadenia a odnímateľné ťažné zariadenia - bajonetový systém alebo vertikálny automatický systém.

Pre správnu funkčnosť ťažného zariadenia je nutné vybrať si aj elektroinštaláciu, ktorú nájdete pri detaile každého ťažného zariadenia. Takisto si môžete pri produkte zvoliť montáž ťažného zariadenia na jednej z našich prevádzok - Ivachnová, Senec alebo Prešov.

Počet produktov: 7

Zobrazuje sa 1-7 z 7 položiek

Aktívne filtre

7 PIN - Univerzálna elektroinštalácia (s modulom) pre ťažné zariadenia

Cena 99,00 €

Univerzálna elektroinštalácia so 7-pólovou zásuvkou vhodná pre malé nebrzdené prívesy. Túto elektroinštaláciu je možné namontovať na takmer všetky automobily.

Je vybavená vlastným modulom (riadiacou jednotkou). Obsahuje tiež združujúci modul pre rozdelené svetlá potrebný pre automobily Audi rady Q.

Zobrazuje sa 1-7 z 7 položiek