Znížená cena! Strešný nosič THULE WingBar Edge Zobraziť väčšie
Ilustračné foto

Strešný nosič THULE WingBar Edge

th/9595/3066

Strešný nosič od firmy THULE predstavuje výbornú kvalitu - dôkazom je aj 5 ročná záruka garantovaná výrobcom. Priečniky THULE sú vyrobené z ľahkého hliníka a stanovujú výborné štandardy v oblasti znižovania zvukovej energie a odporu vzduchu vďaka dizajnu priečnika podobnému krídlu. Okrem elegantného dizajnu sa strešný nosič vyznačuje aj najvyššou kvalitou, aerodynamikou a vysokou nosnosťou. Veľkou výhodou je taktiež rýchla a jednoduchá montáž/demontáž.

Vďaka týmto vlastnostiam je zabezpečený vysoký používateľský komfort a bezpečnosť pri preprave vybavenia do cieľa. Na upevnenie nosičov bicyklov alebo lyží môžete využiť T drážku pre jednoduchú montáž.

Viac detailov

Dočasne nedostupné

249,00 € s DPH

-11,00 €

260,00 € s DPH

Instead of 260,00 €


Vyberte miesto montáže
Ohľadne termínu montáže Vás budeme kontaktovať

Pridať k obľúbeným

Detaily

Uzatvorená varianta: (integrovaný reling, fixpoint)

Uzatvorená varianta priečnikov THULE WingBar EDGE je elegantné riešenie pre Vaše auto. Dizajnové priečniky sú vhodné na vozidla s pozdĺžnymi integrovanými priečnikmi a vozidlá s fixačnými bodmi na streche. Aerodynamický tvar priečnika zabezpečuje tichú jazdu. Pätky sú súčasťou tyčí na ktorých je T drážka prekrytá gumou (je potrebné ju vybrať pri montáži príslušenstva ako - nosiče bicyklov, lyží a pod.). Priečniky sú uzamykateľné (zámky sú súčasťou balenia).

Pri uzatvorenej variante je však potrebné počítať s menšou ložnou plochou ako pri priečnikoch WingBar EVO. To znamená že na uzatvorenú variantu dáte 2 maximálne  3 nosiče bicyklov (v závislosti od šírky strechy).

Montážny kit

 

Montážny kit th/3066 je určený priamo na dané vozidlo a zabezpečuje presné uchytenie. V kombinácii s pätkou a tyčou tvorí kompletný priečnik. Bez zakúpenia kitu nie je možné namontovať priečnik na strechu vozidla (neplatí pre vozidlá s lyžinami - klasický reling, kde sa nosič upína len pomocou pätky TH/7104 ).

Technické údaje

 • WingBar Edge
 • Nosnosť: 75 kg
 • Farba: strieborná / silver
 • Materiál: hliník
 • Výrobca: THULE

Obsah balenia

 • 1 x Kit Thule - 3066

  Sada upínacích úchytiek, ktorá doplňuje nosné oporné "stopy" určené pre nosič vášho automobilu.
  Sada upínacích úchytiek, ktorá doplňuje nosné oporné "stopy" určené pre nosič vášho automobilu.
  45,00 €
 • 1 x Strešný nosič THULE WingBar Edge

  Strešný nosič od firmy THULE predstavuje výbornú kvalitu - dôkazom je aj 5 ročná záruka garantovaná výrobcom. Priečniky THULE sú vyrobené z ľahkého hliníka a stanovujú výborné štandardy v oblasti znižovania zvukovej energie a odporu vzduchu vďaka dizajnu priečnika podobnému krídlu. Okrem elegantného dizajnu sa strešný nosič vyznačuje aj najvyššou...
  Strešný nosič od firmy THULE predstavuje výbornú kvalitu - dôkazom je aj 5 ročná záruka garantovaná výrobcom. Priečniky THULE sú...
  215,00 €