Ťažné zariadenia

Zľavnené produkty

Montáž ťažného zariadenia

Naša spoločnosť pracuje na Slovensku od roku 1995 a vďaka Vám sme jednotka na trhu v tomto segmente. Máme viac než 3000 veľkoobchodných partnerov po celej SR a vyvážame do 10 krajín EU. O naozaj dobrých skúsenostiach hovoria naše čísla, výsledky a tím viac ako štyridsiatich odborníkov.

Montáž ťažného zariadenia Montáž ťažného zariadenia

Denne montujeme aj 50 ťažných zariadení čo je zárukou kvalitného a profesionálneho prístupu. Poradíme Vám pri výbere správneho ťažného zariadenia a elektroinštalácie pre Vaše auto.

Servisné stredisko pre montáž ťažného zariadenia Montáž ťažného zariadenia Montáž ťažného zariadenia

Na výber máme viacero typov ťažného zariadenia - skrutkové aj automatické.

Ťažné zariadenie s automatickým systémom Ťažné zariadenie s automatickým systémom Ťažné zariadenie so skrutkovým systémom

Čas a cena montáže záleží od náročnosti a typu montovaného ťažného zariadenia a pohybuje sa v rozmedzí 30 - 100 €. K samotnému ťažnému zariadeniu je nutné namontovať aj elektroinštaláciu. V niektorých prípadoch je elektroinštalácia súčasťou ťažného zariadenia. Pri výbere tej správnej elektroinštalácie Vám poradia naši odborní pracovníci. Cena elektroinštalácie je v závislosti od typu vozidla od 10 - 200 €. Celkovú cenu ťažného zariadenia, montáže ťažného zariadenia, elektroinštalácie a montáže elektroinštalácie sa dozviete výberom z ponúkaných možností pri nákupe ťažného zariadenia cez e-shop.

Počas montáže ťažného zariadenia môžete tráviť čas v oddychovej miestnosti kde je k dispozícii automat s pitnou vodou.

! Na montáž ťažného zariadenia je potrebné sa vopred telefonicky objednať !