Ťažné zariadenia

Zľavnené produkty

AUTOCAR ODMEŇUJE: Každého zákazníka, ktorý si v júni kúpi ťažné zariadenie alebo nosič bicyklov odmeníme

Taká pozornosť vo forme poukážky na zľavu určite poteší. V júni odmeníme každého zákazníka za nákup ťažného zariadenia alebo nosiča bicyklov na ťažné zariadenie v kamenných predajniach.

Ako to funguje?

Navštívte jednu z našich prevádzok v Senci, v Ivachnovej, či v Prešove. Kúpte si nosič bicyklov na ťažné zariadenie alebo ťažné zariadenie a získajte 5-eurovú poukážku na zľavu za každých 100 Eur nákupu. Tieto poukážky si môžete odložiť, či darovať známemu, alebo použiť na ďalší nákup v Autocare, kde sa hodnota poukážok odráta z celkovej výšky ďalšieho nákupu.

Produkty, na ktoré sa bude vzťahovať vydanie poukážky na zľavu budeme obmieňať. Taktiež budeme meniť výšku nákupu, z ktorej sa vypočíta hodnota poukážky. V mesiaci máj a jún, odmeníme zákazníkov, ktorí si na predajni kúpia ťažné zariadenie s elektroinštaláciou, alebo nosiče bicyklov.

Za každých 100 Eur nákupu (s DPH) Vám pracovník Autocaru odovzdá poukážku na zľavu vo výške 5 Eur. Túto poukážku môžete použiť na ďalší nákup v Autocare.

Produkt

Odmena

Ťažné zariadenie 

Poukážka na zľavu vo výške 5 Eur z každých 100 Eur nákupu

Nosiče na bicykle na ťažné zariadenie

Poukážka na zľavu vo výške 5 Eur z každých 100 Eur nákupu

Podmienky využitia zľavových poukážok AUTOCAR

  • Poukážky na zľavu vydáva zástupca spoločnosti Autocar na základe nákupu produktov v "kamenných predajniach".
  • Nominálna hodnota poukážky na zľavu je 5 Eur a počet vydaných poukážok zákazníkovi závisí od aktuálnych podmienok, ktoré sú zverejnené na webe www.autocar.sk
  • Poukážku na zľavu je možné uplatniť najskôr 24 hodín po vydaní poukážky na zľavu.
  • V rámci jedného nákupu môže zákazník uplatniť aj viacero poukážok na zľavu - tieto sa navzájom sčítajú.
  • Každú poukážka na zľavu je možné uplatniť iba raz.
  • Poukážka na zľavu je prenosná - môže ju využiť ktokoľvek, kto ju predloží pri nákupe tovaru na našich predajniach.
  • Poukážku na zľavu je možné uplatniť len pri nákupe v našich “kamenných” predajniach, nie je možné ju uplatniť pri internetovej objednávke.
  • Z poukážky na zľavu sa nevydáva.
  • Poukážku na zľavu nie je možné použiť na tovar, ktorý je v akcii - teda už zľavnený tovar.
  • Poukážka na zľavu je platná do 31/12/2020. Po uplynutí tejto lehoty už nie je možné poukážku na zľavu uplatniť.

Je to naozaj jednoduché

Príklad č. 1.

Jozef si nechá namontovať ťažné zariadenie na Ford Mondeo, kombi - bajonetový systém. Vyberie si ťažné zariadenie v cene 194 Eur a 7 PINovú elektroinštaláciu v cene 55 Eur. Za montáž ťažného v Ivachnovej zaplatí 102 Eur. Celkovo teda zaplatí za materiál 249 Eur. Z tejto sumy mu zamestnanec Autocaru odovzdá 2 ks poukážok na zľavu v celkovej výške 10 Eur. 

Jozef sa teší z ťažného na Forde, no nechce sa mu požičiavať susedov prívesný vozík a tak sa rozhodne kúpiť si vlastný vozík. Na webe www.autocar.sk si obhliadne prívesný vozík Autocar 720 SP, v cene  je 559 Eur. Navštívi pobočku Autocaru, kde si vozík kúpi a uplatní si poukážky na zľavu vo výške 10 Eur. Odchádza teda s prívesným vozíkom, za ktorý zaplatil len 549 Eur. 

Príklad č. 2.

Mária rada bicykluje. Chce ísť s rodinou na víkendovú cyklotúru - Okruh Hrádockou dolinou. S manželom sa vyberú do Autocaru a kúpia si nosič bicyklov. Zainvestujú do kvalitnejšieho nosiča THULE VeloCompact 926, ktorý odnesie až 4 bicykle. Jeho cena je 654 Eur. Z tohto nákupu dostanú 6 ks zľavových poukážok v celkovej hodnote 30 Eur. Tieto poukážky si Mária odloží na ďalší nákup, alebo ich venuje kolegyni, ktorá si chce kúpiť nosič bicyklov pre seba.