Vážime si vaše súkromie

Súbory cookie sa používajú na ukladanie nastavení a predvolieb, na štatistiku a analýzu používateľského správania, poskytovanie funkcií sociálnych sietí a personalizáciu obsahu a reklám. Súhlas poskytujete spoločnosti AUTOCAR - Ťažné zariadenia, s.r.o.

Zásady ochrany súkromných údajov

Ťažné zariadenia

Zľavnené produkty

O spoločnosti

Naša spoločnosť vznikla v roku 1995 a je jednou z najvýznamnejších na slovenskom trhu vo svojom segmente. Hlavnou činnosťou spoločnosti je predaj a montáž ťažných zariadení na osobné a úžitkové automobily a predaj prívesných vozíkov. V rámci SR máme vybudované 3 prevádzky: v Ivachnovej (Ružomberok), v Senci a v Prešove, v ktorých zamestnávame celkovo približne 100 ľudí.

Kariéra u nás

Našim cieľom je byť stabilným hráčom na trhu ťažných zariadení a prívesných vozíkov, s čím súvisí aj potreba stabilného, lojálneho a produktívneho kolektívu zamestnancov. Stabilitu našej spoločnosti potvrdzuje aj fakt, že od začiatku sú vo vedení tí istí dvaja ľudia, ktorí firmu vybudovali od základov a ktorí každodenne prežívajú pracovné strasti so svojimi zamestnancami a odchádzajú z firmy na konci dňa medzi poslednými. Samozrejmosťou sú rôzne pravidelné firemné akcie, ktoré pomáhajú zlepšovať vzťahy a utužovať kolektív, aj mimo pracovného prostredia.

Ak myslíte, že by ste k nám zapadli a máte záujem pracovať v mladom, rozvíjajúcom sa kolektíve, tak neváhajte a pošlite nám Váš životopis na mail: hr@autocarcentrum.sk a v prípade záujmu Vás budeme kontaktovať, alebo si prezrite ponuku voľných pracovných miest nižšie.

Voľné pracovné miesta

1. Mechanik - Senec

Viac info o pozícii tu: https://www.profesia.sk/praca/autocar-tazne-zariadenia/O3876561

2. Predajca s plynulou nemčinou - Senec

Viac info o pozícii tu: https://www.profesia.sk/praca/autocar-tazne-zariadenia/O3876565

3. Skladník - Senec

Viac info o pozícii tu: https://www.profesia.sk/praca/autocar-tazne-zariadenia/O3972285